2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Sprawdź dostępność
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Ukryta Kraina

niecodzienna atrakcja dla dzieci, która spełnia marzenia o czarowaniu.
Alicja z Krainy Czarów wpadła do króliczej nory, Harry Potter przeskoczył przez mur na peronie 9¾, bohaterowie Opowieści z Narni przeszli przez drzwi szafy, a Miguel z animacji Pixar przeniósł się na „drugą stronę” za pomocą gitary. Wszyscy trafili do magicznych światów, zupełnie innych niż rzeczywistość, w której żyli. Okazuje się jednak, że przejście do alternatywnego wymiaru nie jest jedynie cechą charakterystyczną dla animowanych historii.

Okazuje się, że …

z rzeczywistości nadmorskiego kurortu również można przenieść się w świat pełen czarów, niezwykłych możliwości i zwierząt mówiących ludzkim głosem; świat, w którym każde wypowiedziane zaklęcie udowadnia, że magia naprawdę istnieje.

To Ukryta Kraina – magiczne miejsce, które kryje się w podziemiach Kołobrzegu niedaleko Miasta Myszy i Portu Pasażerskiego.
© 2024 Morska Dolina - wszystkie prawa zastrzeżone.
design by : Facebros.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
Cookies

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.